Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Херсон 61 безпересадковий вагон 21/11/2017 26:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва Київська 15:33
Суземка 22:58 23:48
Зернове 23:05 23:47
Хутір Михайлівський 00:03 00:05
Терещенська 00:39 00:41
Конотоп-Пас. 01:33 01:38
Бахмач-Пас. 02:02 02:28
Ічня 03:28 03:30
Прилуки 04:09 04:13
Пирятин 04:58 05:00
Гребінка 05:20 05:40
Драбове-Барятинське 06:02 06:04
Золотоноша-1 06:35 06:37
Черкаси 07:07 07:19
Ім.тараса Шевченка 07:55 08:19
Кам'янка 08:42 08:44
Фундукліївка 09:31 09:33
Знам'янка-Пас. 10:16 10:46
Долинська 11:59 12:19
Казанка 12:49 12:59
Новий Буг 13:24 13:26
Миколаїв Пас. 14:41 15:15
Херсон 16:37

Розклад у зворотньому напрямку