Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 276

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Дніпро 276 15,18,22,25/02, 6,9,11,14,16,18,20,22/03/2018 17:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 12:35
Злочів 13:42 13:45
Тернопіль-Пас. 14:41 14:48
Підволочиськ 15:38 15:40
Хмельницький 16:39 17:03
Вінниця 19:24 19:29
Козятин-1 20:27 20:49
Біла Церква 22:46 22:48
Миронівка 23:38 23:40
Ім.тараса Шевченка 00:59 01:15
Знам'янка-Пас. 02:27 02:30
Олександрія 03:06 03:08
П'ятихатки 04:26 04:28
Кам'янське-Пас. 05:37 05:39
Дніпро-Головний 06:25