Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 34

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Зугло Львів 34 безпересадковий вагон 24/03/2018 13:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Зугло 07:29
Кебанія Кішпешт 07:36 07:37
Феріхегіаеропорт 07:42 07:43
Цеглед 08:17 08:18
Сольнок 08:37 08:39
Пюштекладань 09:28 09:31
Хайдусобосло 09:50 09:51
Дебрецен 10:11 10:13
Н'їредьхаза 10:43 10:45
Кишварда 11:15 11:16
Захонь 11:35 12:23
Чоп-Пас. 13:40 17:00
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачеве 17:56 18:02
Карпати 18:21 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:15
Лавочне 19:48 19:57
Славське 20:10 20:13
Сколе 20:41 20:43
Стрий 21:14 21:16
Львів 22:20

Розклад у зворотньому напрямку