Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Зугло 81 безпересадковий вагон 24/03/2018 12:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 06:46
Стрий 07:52 07:54
Сколе 08:24 08:27
Славське 08:57 09:00
Лавочне 09:15 09:23
Воловець 09:59 10:07
Свалява 10:38 10:41
Карпати 10:51 10:52
Мукачеве 11:07 11:14
Батьово-Пас. 11:44 11:46
Чоп-Пас. 12:12 14:10
Захонь 13:27 14:24
Кишварда 14:42 14:43
Н'їредьхаза 15:14 15:15
Дебрецен 15:45 15:47
Хайдусобосло 16:10 16:11
Пюштекладань 16:30 16:31
Сольнок 17:20 17:22
Цеглед 17:41 17:43
Феріхегіаеропорт 18:14 18:15
Кебанія Кішпешт 18:20 18:21
Зугло 18:33

Розклад у зворотньому напрямку