Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 957

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Москва 957 безпересадковий вагон 14/11/2017 25:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 08:16
Миколаїв Пас. 09:20 10:02
Новий Буг 11:23 11:25
Казанка 11:51 11:53
Долинська 12:27 13:01
Знам'янка-Пас. 14:21 14:51
Фундукліївка 15:38 15:40
Кам'янка 15:57 15:59
Ім.тараса Шевченка 16:20 16:44
Черкаси 17:19 17:24
Золотоноша-1 17:58 18:00
Драбове-Барятинське 18:33 18:34
Гребінка 18:56 19:20
Пирятин 19:38 19:40
Прилуки 20:26 20:48
Ічня 21:29 21:31
Бахмач-Пас. 22:32 22:52
Конотоп-Пас. 23:16 23:21
Терещенська 00:15 00:17
Хутір Михайлівський 00:54 00:56
Зернове 01:13 02:00
Москва Київська 11:12

Розклад у зворотньому напрямку