Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 14/03/2018 20:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:25
Кам'янське-Пас. 14:57 14:59
Верхньодніпровськ 15:17 15:19
Вільногірськ 15:45 15:47
П'ятихатки 16:12 16:22
Олександрія 17:37 17:39
Знам'янка-Пас. 18:17 18:22
Фундукліївка 19:07 19:09
Кам'янка 19:24 19:26
Ім.тараса Шевченка 19:46 20:01
Городище 20:44 20:46
Корсунь 21:05 21:07
Миронівка 21:37 21:39
Біла Церква 22:31 22:33
Козятин-1 00:18 00:35
Вінниця 01:33 01:38
Жмеринка-Пас. 02:23 02:45
Хмельницький 04:12 04:31
Підволочиськ 05:36 05:38
Тернопіль-Пас. 06:25 06:30
Злочів 07:25 07:27
Красне 07:51 07:53
Підзамче 08:24 08:26
Львів 08:36 08:59
Дрогобич 10:30 10:53
Трускавець 11:12