Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) 14/03/2018 7:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:13
Ім.тараса Шевченка 09:23 09:24
Знам'янка-Пас. 10:22 10:23
Олександрія 10:51 10:52
П'ятихатки 11:47 11:48
Кам'янське-Пас. 12:34 12:35
Дніпро-Головний 13:01 13:11
Запоріжжя-1 14:33