Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 12101

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варшава Київ 12101 11/03 - 9/06/2018 щоденно 16:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варшава Заходня 17:35
Варшава Центральна 17:40 17:50
Варшава-Всходня 17:56 17:58
Мінськ Мазовецький 18:24 18:25
Мрозі 18:38 18:39
Седльце 18:59 19:00
Луков 19:18 19:42
Радзинь-Підляський 19:58 20:03
Парчів 20:21 20:22
Любартів 20:42 20:43
Люблін 21:03 21:18
Свидник Място 21:28 21:29
Свидник Всходній 21:31 21:32
Травники 21:49 21:50
Рейовець 22:01 22:02
Хелм Място 22:15 22:16
Хелм 22:20 22:32
Київ-Пас. 11:02

Розклад у зворотньому напрямку