Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 67

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варшава 67 10/03 - 8/06/2018 щоденно 17:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Хелм 05:44 06:09
Хелм Място 06:13 06:14
Рейовець 06:28 06:29
Травники 06:40 06:41
Свидник Всходній 06:57 06:58
Свидник Място 07:01 07:02
Люблін 07:10 07:28
Любартів 07:49 07:50
Парчів 08:10 08:16
Радзинь-Підляський 08:34 08:35
Луков 08:50 09:14
Седльце 09:32 09:33
Мрозі 09:54 09:55
Мінськ Мазовецький 10:08 10:09
Варшава-Всходня 10:32 10:39
Варшава Центральна 10:45 10:50
Варшава Заходня 10:54

Розклад у зворотньому напрямку