Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кошице 13 безпересадковий вагон 20/01 - 7/12/2018 щоденно 22:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:41
Козятин-1 18:48 18:50
Вінниця 19:46 19:49
Жмеринка-Пас. 20:32 20:52
Хмельницький 22:27 22:34
Тернопіль-Пас. 00:27 00:32
Львів 02:26 02:52
Турка 05:29 05:31
Сянки 06:04 06:14
Ужгород 08:51 08:57
Чоп-Пас. 09:23 11:35
Чиєрна Над Тисою 11:39 12:05
Бієл 12:08 12:09
Добра 12:11 12:12
Прибеник 12:15 12:16
Велки Хорес 12:21 12:22
Стреда Над Бодрогом 12:33 12:34
Борща 12:37 12:38
Словенске Нове Мєсто 12:42 12:43
Черхов 12:47 12:48
Міхалани 12:53 12:55
Кузмиче 13:03 13:05
Кальша 13:11 13:12
Сланець 13:17 13:18
Русков 13:25 13:26
Бохдановице 13:29 13:30
Висна Мюсла 13:32 13:33
Нижня Мюсла 13:36 13:37
Красна Над Хорнадом 13:44 13:45
Кошице Предместя 13:49 13:51
Кошице 13:54

Розклад у зворотньому напрямку