Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Солотвино Київ 13 з 21/01/2018 щоденно 21:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Солотвино-1 16:27
Тересва 17:05 17:07
Тячів 17:23 17:25
Буштина 17:38 17:40
Хуст 18:02 18:04
Королеве 18:27 18:30
Виноградів-Закарпатський 18:45 18:47
Боржава 19:15 19:17
Берегове 19:29 19:31
Косини 19:46 19:48
Батьово-Пас. 20:03 20:05
Чоп-Пас. 20:26 20:56
Ужгород 21:20 21:26
Сянки 23:50 23:59
Турка 00:30 00:32
Львів 03:23 03:46
Тернопіль-Пас. 05:40 05:49
Хмельницький 07:42 07:47
Жмеринка-Пас. 09:15 09:36
Вінниця 10:20 10:36
Козятин-1 11:34 11:36
Київ-Пас. 13:44

Розклад у зворотньому напрямку