Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Миколаїв 61 29/10-29/11/2017 по непарних (крім 13,21/11/2017), при двох непарних 29,31,3 24:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва Київська 15:33
Суземка 22:58 23:48
Зернове 23:05 23:47
Хутір Михайлівський 00:03 00:05
Терещенська 00:39 00:41
Конотоп-Пас. 01:33 01:38
Бахмач-Пас. 02:02 02:28
Ічня 03:28 03:30
Прилуки 04:09 04:13
Пирятин 04:58 05:00
Гребінка 05:20 05:40
Драбове-Барятинське 06:02 06:04
Золотоноша-1 06:35 06:37
Черкаси 07:07 07:19
Ім.тараса Шевченка 07:55 08:19
Кам'янка 08:42 08:44
Фундукліївка 08:58 09:00
Знам'янка-Пас. 09:43 10:13
Долинська 11:30 11:50
Казанка 12:34 12:51
Новий Буг 13:17 13:19
Миколаїв Пас. 14:34

Розклад у зворотньому напрямку