Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Львів 134 13,16/11/2017 22:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 11:36
Херсон 12:33 12:43
Снігурівка 13:33 13:35
Біла Криниця 14:43 14:45
Високопілля 15:26 15:28
Апостолове 16:00 16:22
Кривий Ріг-Головний 17:11 17:16
Долинська 18:55 19:00
Ім.тараса Шевченка 21:37 21:52
Миронівка 23:22 23:24
Біла Церква 00:20 00:22
Козятин-1 02:09 02:24
Вінниця 03:18 03:23
Жмеринка-Пас. 04:10 04:31
Хмельницький 06:02 06:11
Тернопіль-Пас. 08:05 08:11
Львів 10:20

Розклад у зворотньому напрямку