Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 22/11/2017 21:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 15:46
Долинська 18:25 19:00
Ім.тараса Шевченка 21:37 21:52
Миронівка 23:22 23:24
Біла Церква 00:20 00:22
Козятин-1 02:09 02:24
Вінниця 03:18 03:23
Жмеринка-Пас. 04:10 04:31
Хмельницький 06:02 06:11
Тернопіль-Пас. 08:05 08:11
Львів 10:20 10:40
Персенківка 10:54 10:59
Ходорів 11:52 11:55
Галич 12:38 12:40
Івано-Франківськ 13:11

Розклад у зворотньому напрямку