Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 20,23/11/2017 20:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:21 16:23
Ходорів 17:05 17:08
Старе Село 17:50 17:54
Львів 18:33 18:58
Тернопіль-Пас. 21:01 21:06
Хмельницький 22:57 23:02
Жмеринка-Пас. 00:28 00:50
Вінниця 01:35 01:40
Козятин-1 02:35 02:50
Біла Церква 04:30 04:32
Миронівка 05:25 05:27
Ім.тараса Шевченка 06:49 07:04
Долинська 09:32 09:52
Миколаїв Пас. 12:17

Розклад у зворотньому напрямку