Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 20,21,22,23/11/2017 14:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 19:28
Люботин 20:08 20:10
Ков'яги 21:12 21:14
Водяна 21:26 21:28
Коломак 21:42 21:44
Скороходове 21:57 21:59
Кочубеївка 22:08 22:10
Полтава-Півд. 22:42 23:02
Мала Перещепин. 23:30 23:32
Нові Санжари 23:43 23:45
Ліщинівка 23:57 23:59
Кобеляки 00:13 00:16
Ганнівка 00:32 00:34
Козельщина 00:40 00:43
Галещина 00:52 00:54
Потоки 01:05 01:07
Кременчук-Пас. 01:27 01:49
Крюків На Дніпрі 01:56 01:58
Павлиш 02:29 02:31
Лікарівка 02:46 02:48
Користівка 03:01 03:03
Пантаївка 03:22 03:24
Знам'янка-Пас. 03:39 03:59
Сахарна 04:20 04:22
Медерове 04:34 04:36
Шарівка 04:47 04:49
Чабанівка 05:00 05:02
Куцівка 05:24 05:26
Долинська 05:48 06:08
Миколаїв Пас. 08:18 08:38
Херсон 09:50

Розклад у зворотньому напрямку