Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 20,21,22,23/11/2017 10:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 20:16
Миколаїв Пас. 21:25 21:40
Долинська 00:33 00:53
Фундукліївка 02:50 02:52
Кам'янка 03:09 03:11
Ім.тараса Шевченка 03:31 03:46
Цвіткове 04:16 04:26
Городище 04:42 04:44
Корсунь 05:04 05:06
Миронівка 05:36 05:38
Кагарлик 06:02 06:03
Київ-Пас. 07:10

Розклад у зворотньому напрямку