Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 20,21,22,23/11/2017 9:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:48
Кагарлик 21:52 22:15
Корсунь 23:04 23:06
Городище 23:24 23:26
Цвіткове 23:42 23:44
Ім.тараса Шевченка 00:13 00:34
Кам'янка 00:57 00:59
Фундукліївка 01:13 01:15
Долинська 02:52 03:12
Миколаїв Пас. 05:24 05:34
Херсон 06:40

Розклад у зворотньому напрямку