Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 765

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Мінськ 765 безпересадковий вагон 2/06-21/09/2018 щоденно (крім 11/07/2018) 21:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:56
Миколаїв Пас. 16:37 16:40
Долинська 18:34 18:54
Київ-Пас. 23:11 02:12
Дарниця 02:31 02:33
Ніжин 03:49 03:51
Чернігів 04:52 05:12
Горностаївка 06:32 07:08
Терюха 07:31 08:04
Гомель-Пас. 08:43 09:06
Жлобин-Пас. 10:19 10:22
Бобруйськ 11:23 11:26
Осиповичі 1 12:08 12:12
Пуховичі 12:46 12:48
Мінськ-Пас. 13:44

Розклад у зворотньому напрямку