Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Херсон 94 безпересадковий вагон 1/06-20/09/2018 щоденно 24:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 14:13
Пуховичі 15:07 15:09
Осиповичі 1 15:51 16:14
Бобруйськ 16:52 16:54
Жлобин-Пас. 17:44 17:46
Гомель-Пас. 18:58 19:26
Терюха 20:11 20:41
Горностаївка 21:06 21:51
Чернігів 23:01 23:26
Ніжин 00:36 00:38
Дарниця 01:54 01:56
Київ-Пас. 02:15 07:42
Долинська 12:02 12:22
Миколаїв Пас. 14:11 14:14
Херсон 14:57

Розклад у зворотньому напрямку