Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 856

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Шепетівка 856 цілий рік щоденно 2:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 20:35
Дворецька 20:37 20:38
Басів Кут 20:43 20:44
Квасилів 20:48 20:49
Здолбунів-Пас. 20:55 20:58
Здолбунів-Півд. 21:04 21:05
Семилітка 21:12 21:13
Івачкове 21:17 21:18
Українка 21:22 21:23
Острог 21:30 21:41
Могиляни 21:48 21:49
Бадівка 21:54 21:56
Кривин 22:03 22:04
Колом'є 22:09 22:10
Баранне 22:14 22:15
Славута-1 22:21 22:22
Цвітоха 22:32 22:33
Село Кам'янка 22:39 22:40
Шепетівка 22:49

Розклад у зворотньому напрямку