Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 147

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Відень Київ 147 безпересадковий вагон 11/12/2017 - 8/12/2018 щоденно 23:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Відень Головний 16:42
Хедьешхалом 17:25 17:28
Мосонмадьяровар 17:35 17:36
Д'ер 17:53 17:56
Татабанія 18:28 18:29
Будапешт-Келєнфельд 19:02 19:04
Будапешт-Келеті 19:19 19:40
Сольнок 21:02 21:04
Саел 21:13 21:14
Тороксентмиклош 21:20 21:21
Федвернек-Орменеш 21:30 21:31
Кишуйсаллаш 21:42 21:43
Карцаг 21:54 21:55
Пюштекладань 22:06 22:07
Каба 22:16 22:17
Хайдусобосло 22:27 22:28
Ебеш 22:35 22:36
Дебрецен 22:45 22:47
Н'їредьхаза 23:17 23:19
Демечер 23:39 23:40
Кишварда 23:51 23:52
Захонь 00:11 01:10
Чоп-Пас. 02:28 05:15
Мукачеве 06:06 06:08
Свалява 06:32 06:34
Славське 07:47 07:50
Стрий 08:53 08:58
Львів 10:10 11:27
Київ-Пас. 17:11

Розклад у зворотньому напрямку