Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Відень 749 безпересадковий вагон 10/12/2017 - 7/12/2018 щоденно 22:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:50 21:00
Стрий 22:04 22:06
Славське 23:04 23:06
Свалява 00:24 00:26
Мукачеве 00:49 00:51
Чоп-Пас. 01:37 03:28
Захонь 02:46 03:41
Кишварда 03:59 04:00
Демечер 04:12 04:13
Н'їредьхаза 04:33 04:46
Дебрецен 05:16 05:18
Хайдусобосло 05:35 05:36
Пюштекладань 05:55 05:57
Карцаг 06:07 06:08
Кишуйсаллаш 06:18 06:19
Тороксентмиклош 06:37 06:38
Сольнок 06:52 06:57
Будапешт-Келеті 08:20 08:40
Будапешт-Келєнфельд 08:53 08:55
Татабанія 09:25 09:26
Д'ер 10:00 10:02
Мосонмадьяровар 10:19 10:20
Хедьешхалом 10:29 10:32
Відень Головний 11:21

Розклад у зворотньому напрямку