Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 121

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 121 ("МИКОЛАЇВ") цілий рік щоденно 9:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:39
Фастів-1 22:39 22:44
Біла Церква 23:19 23:21
Корсунь 00:52 00:54
Городище 01:13 01:15
Ім.тараса Шевченка 01:55 02:26
Кам'янка 02:45 02:47
Фундукліївка 03:01 03:03
Чорнолісська 03:32 03:34
Куцівка 04:29 04:31
Долинська 04:52 05:12
Казанка 05:40 05:42
Новий Буг 06:07 06:09
Явкине 06:42 06:44
Миколаїв Пас. 07:30

Розклад у зворотньому напрямку