Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 10/12/2017-16/05/2018 щоденно, крім 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/01/04/05/2018, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03/2018 25:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 11:33
Херсон 12:27 12:37
Снігурівка 13:22 13:24
Біла Криниця 14:27 14:29
Високопілля 15:02 15:09
Апостолове 15:45 16:07
Кривий Ріг-Головний 16:47 16:58
Долинська 18:53 19:00
Ім.тараса Шевченка 21:35 21:55
Миронівка 23:22 23:25
Біла Церква 00:20 00:22
Козятин-1 02:09 02:25
Вінниця 03:22 03:27
Жмеринка-Пас. 04:12 04:34
Хмельницький 06:05 06:09
Тернопіль-Пас. 07:57 08:02
Львів 10:02 10:22
Ходорів 11:38 11:40
Галич 12:23 12:25
Івано-Франківськ 12:55

Розклад у зворотньому напрямку