Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 122 ("МИКОЛАЇВ") з 29/10/2017 щоденно 10:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 19:41
Явкине 20:34 20:36
Новий Буг 21:14 21:16
Казанка 21:41 21:43
Долинська 22:15 22:35
Куцівка 22:55 22:57
Чорнолісська 23:57 23:59
Фундукліївка 00:31 00:33
Кам'янка 00:50 00:52
Ім.тараса Шевченка 01:12 01:27
Городище 02:06 02:08
Корсунь 02:28 02:30
Біла Церква 04:00 04:02
Фастів-1 04:36 04:38
Київ-Пас. 05:46

Розклад у зворотньому напрямку