Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 з 1/11/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця 25:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 11:36
Херсон 12:33 12:43
Снігурівка 13:33 13:35
Біла Криниця 14:43 14:45
Високопілля 15:26 15:28
Апостолове 16:00 16:22
Кривий Ріг-Головний 17:05 17:16
Долинська 18:55 19:00
Ім.тараса Шевченка 21:42 21:59
Миронівка 23:22 23:24
Біла Церква 00:20 00:22
Козятин-1 02:09 02:24
Вінниця 03:18 03:23
Жмеринка-Пас. 04:10 04:31
Хмельницький 06:02 06:11
Тернопіль-Пас. 08:05 08:11
Львів 10:20 10:40
Персенківка 10:54 10:59
Ходорів 11:52 11:55
Галич 12:38 12:40
Івано-Франківськ 13:11

Розклад у зворотньому напрямку