Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 з 29/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:45
Красне 16:30 16:48
Злочів 17:12 17:19
Тернопіль-Пас. 18:15 18:20
Підволочиськ 19:08 19:10
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:14 20:19
Деражня 20:48 20:50
Жмеринка-Пас. 21:49 22:09
Вінниця 22:55 23:00
Козятин-1 23:52 23:54
Біла Церква 01:34 01:36
Миронівка 02:29 02:31
Корсунь 03:02 03:04
Городище 03:23 03:25
Ім.тараса Шевченка 04:03 04:18
Фундукліївка 04:52 04:54
Чорнолісська 05:22 05:24
Куцівка 06:19 06:21
Долинська 06:40 07:00
Казанка 07:30 07:32
Новий Буг 07:57 07:59
Явкине 08:40 08:42
Миколаїв Пас. 09:29 09:39
Херсон 10:40

Розклад у зворотньому напрямку