Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") з 29/10/2017 щоденно, крім 20,21,22,23/11/2017 12:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 17:41
Дніпробуд-2 18:17 18:19
Марганець 19:18 19:21
Нікополь 19:56 20:16
Чортомлик 20:46 20:48
Апостолове 21:34 21:40
Кривий Ріг-Головний 22:16 22:21
Долинська 00:07 00:10
Ім.тараса Шевченка 02:40 02:59
Цвіткове 03:28 03:30
Корсунь 04:01 04:03
Миронівка 04:33 04:35
Київ-Пас. 05:58

Розклад у зворотньому напрямку