Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 10/12/2017-14/05/2018 щоденно 12:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:48
Кагарлик 21:52 22:17
Миронівка 22:37 22:39
Ім.тараса Шевченка 23:59 00:17
Долинська 02:52 02:55
Тимкове 03:10 03:32
Кривий Ріг-Головний 04:37 04:42
Апостолове 05:20 05:42
Високопілля 06:09 06:11
Біла Криниця 06:40 06:42
Березнегувате 07:07 07:09
Снігурівка 07:46 08:00
Херсон 08:48

Розклад у зворотньому напрямку