Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 10/12/2017-15/05/2018 щоденно 11:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:31
Снігурівка 20:23 20:25
Березнегувате 21:04 21:06
Біла Криниця 21:32 21:34
Високопілля 22:10 22:12
Апостолове 22:42 23:04
Кривий Ріг-Головний 23:43 23:53
Тимкове 01:02 01:24
Долинська 01:38 01:41
Ім.тараса Шевченка 03:54 04:12
Миронівка 05:36 05:38
Кагарлик 06:02 06:03
Київ-Пас. 07:10

Розклад у зворотньому напрямку