Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 375 з 29/10/2017 щоденно, крім 12-16,19-23/11/2017 18:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 16:05
Копані 16:46 16:48
Миколаїв Пас. 17:15 17:35
Снігурівка 18:32 18:34
Березнегувате 19:10 19:12
Біла Криниця 19:37 19:39
Високопілля 20:18 20:20
Апостолове 20:51 21:17
Кривий Ріг-Головний 21:56 22:02
Тимкове 23:10 23:33
Долинська 23:45 23:50
Куцівка 00:12 00:14
Чабанівка 00:32 00:34
Шарівка 00:44 00:46
Медерове 00:59 01:01
Сахарна 01:11 01:13
Знам'янка-Пас. 01:35 01:55
Пантаївка 02:11 02:13
Користівка 02:32 02:34
Лікарівка 02:48 02:50
Павлиш 03:10 03:13
Крюків На Дніпрі 03:39 03:42
Кременчук-Пас. 03:50 04:35
Потоки 04:58 05:00
Галещина 05:11 05:13
Козельщина 05:23 05:26
Ганнівка 05:32 05:34
Кобеляки 05:47 05:49
Ліщинівка 06:03 06:05
Нові Санжари 06:18 06:20
Мала Перещепин. 06:32 06:34
Полтава-Півд. 06:58 07:34
Кочубеївка 08:09 08:11
Скороходове 08:21 08:23
Коломак 08:36 08:38
Водяна 08:52 08:54
Ков'яги 09:07 09:08
Люботин 10:16 10:18
Харків-Пас. 10:50

Розклад у зворотньому напрямку