Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 з 29/10/2017 щоденно 18:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 19:28
Люботин 20:08 20:10
Ков'яги 21:12 21:14
Водяна 21:26 21:28
Коломак 21:42 21:44
Скороходове 21:57 21:59
Кочубеївка 22:08 22:10
Полтава-Півд. 22:42 23:02
Мала Перещепин. 23:30 23:32
Нові Санжари 23:43 23:45
Ліщинівка 23:57 23:59
Кобеляки 00:13 00:16
Ганнівка 00:32 00:34
Козельщина 00:40 00:43
Галещина 00:52 00:54
Потоки 01:05 01:07
Кременчук-Пас. 01:27 01:49
Крюків На Дніпрі 01:56 01:58
Павлиш 02:29 02:31
Лікарівка 02:46 02:48
Користівка 03:01 03:03
Пантаївка 03:22 03:24
Знам'янка-Пас. 03:39 03:59
Сахарна 04:20 04:22
Медерове 04:34 04:36
Шарівка 04:47 04:49
Чабанівка 05:00 05:02
Куцівка 05:24 05:26
Долинська 05:48 05:53
Тимкове 06:08 06:31
Кривий Ріг-Головний 07:46 08:04
Апостолове 08:50 09:11
Високопілля 09:38 09:40
Біла Криниця 10:11 10:13
Березнегувате 10:38 10:40
Снігурівка 11:16 11:18
Миколаїв Пас. 12:14 12:34
Копані 13:03 13:08
Херсон 13:42

Розклад у зворотньому напрямку