Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 121

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 121 ("МИКОЛАЇВ") 24/08-28/10/2017 щоденно 9:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:39
Фастів-1 22:39 22:44
Біла Церква 23:19 23:21
Корсунь 00:41 00:43
Ім.тараса Шевченка 01:36 01:51
Чорнолісська 02:49 02:51
Куцівка 03:51 03:53
Долинська 04:14 04:34
Казанка 05:03 05:05
Новий Буг 05:31 05:33
Явкине 06:06 06:08
Миколаїв Пас. 06:56