Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 25/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:45
Красне 16:30 16:48
Злочів 17:14 17:16
Тернопіль-Пас. 18:11 18:20
Підволочиськ 19:08 19:10
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:14 20:19
Деражня 20:48 20:50
Жмеринка-Пас. 21:49 22:09
Вінниця 22:55 23:00
Козятин-1 23:52 23:54
Біла Церква 01:36 01:38
Миронівка 02:31 02:33
Корсунь 03:04 03:06
Городище 03:25 03:27
Ім.тараса Шевченка 04:05 04:20
Фундукліївка 04:54 04:56
Чорнолісська 05:24 05:26
Куцівка 06:19 06:21
Долинська 06:40 07:00
Казанка 07:31 07:33
Новий Буг 07:59 08:01
Явкине 08:34 08:36
Миколаїв Пас. 09:21 09:36
Херсон 10:40