Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 42

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Дніпро 42 24/08-28/10/2017 щоденно 20:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 12:43
Дрогобич 13:03 13:29
Львів 14:57 15:22
Підзамче 15:33 15:35
Красне 16:07 16:09
Злочів 16:31 16:33
Тернопіль-Пас. 17:29 17:47
Підволочиськ 18:34 18:36
Хмельницький 19:43 19:48
Жмеринка-Пас. 21:16 21:36
Вінниця 22:20 22:24
Козятин-1 23:16 23:34
Біла Церква 01:15 01:17
Миронівка 02:08 02:10
Корсунь 02:41 02:43
Городище 03:01 03:03
Ім.тараса Шевченка 03:41 03:56
Кам'янка 04:19 04:21
Фундукліївка 04:34 04:36
Знам'янка-Пас. 05:16 05:21
Олександрія 06:00 06:02
П'ятихатки 07:18 07:34
Вільногірськ 07:54 07:56
Верхньодніпровськ 08:22 08:24
Кам'янське-Пас. 08:41 08:43
Дніпро-Головний 09:20

Розклад у зворотньому напрямку