Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 1/09-28/10/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця; додатково 17,20,26/09, 2,8,14,17,20,23,26/10/2017 27:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 12:09
Херсон 13:24 13:34
Снігурівка 14:22 14:24
Біла Криниця 15:27 15:33
Високопілля 16:27 16:29
Апостолове 17:07 17:29
Кривий Ріг-Головний 18:08 18:18
Долинська 20:08 20:12
Ім.тараса Шевченка 23:00 23:20
Миронівка 00:43 00:45
Козятин-1 03:33 03:56
Бердичів 04:23 04:25
Полонне 05:42 05:44
Шепетівка-1 06:20 06:22
Славута-1 06:44 06:46
Кривин 07:00 07:02
Здолбунів-Пас. 07:50 08:23
Дубно 08:55 08:57
Радивилів 09:29 09:31
Броди 09:40 09:42
Львів 10:50 11:10
Стрий 12:12 12:37
Моршин 12:57 13:00
Долина 13:54 13:56
Калуш 14:38 14:40
Івано-Франківськ 15:46

Розклад у зворотньому напрямку