Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Маріуполь 70 1/07-4/09/2017 щоденно 29:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 01:20
Злочів 02:24 02:26
Тернопіль-Пас. 03:22 03:27
Підволочиськ 04:17 04:30
Волочиськ 04:42 04:44
Хмельницький 05:45 06:01
Деражня 06:33 06:35
Жмеринка-Пас. 07:38 07:58
Вінниця 08:43 08:57
Калинівка-1 09:19 09:21
Козятин-1 09:55 09:57
Біла Церква 11:42 11:44
Миронівка 12:37 12:39
Корсунь 13:10 13:12
Городище 13:31 13:33
Цвіткове 13:49 13:51
Ім.тараса Шевченка 14:21 14:36
Фундукліївка 15:10 15:12
Знам'янка-Пас. 15:54 15:59
Олександрія 16:38 16:40
П'ятихатки 17:58 18:00
Верхівцеве 18:31 18:33
Кам'янське-Пас. 18:59 19:01
Дніпро-Головний 19:34 19:54
Запоріжжя-1 21:40 22:00
Молочанськ 00:26 00:28
Великий Токмак 00:42 00:44
Верхній Токмак-2 01:34 01:37
Комиш-Зоря 02:25 02:30
Розівка 03:00 03:02
Волноваха 04:29 04:50
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку