Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 12/07-22/08/2017 щоденно; 23,27/08, 3/09/2017 20:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:30
Кам'янське-Пас. 15:04 15:06
Верхньодніпровськ 15:24 15:26
Вільногірськ 15:52 15:54
П'ятихатки 16:20 16:22
Олександрія 17:37 17:39
Знам'янка-Пас. 18:19 18:24
Фундукліївка 19:07 19:09
Кам'янка 19:26 19:28
Ім.тараса Шевченка 19:48 20:03
Городище 20:42 20:44
Корсунь 21:04 21:06
Миронівка 21:36 21:38
Біла Церква 22:30 22:32
Козятин-1 00:18 00:33
Вінниця 01:27 01:32
Жмеринка-Пас. 02:19 02:43
Хмельницький 04:09 04:20
Підволочиськ 05:27 05:29
Тернопіль-Пас. 06:16 06:25
Злочів 07:20 07:22
Красне 07:47 07:49
Підзамче 08:20 08:22
Львів 08:33 08:58
Дрогобич 10:29 10:52
Трускавець 11:11

Розклад у зворотньому напрямку