Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 13/07-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 24:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:07
Партизани 12:20 12:22
Сокологірне 12:38 12:40
Якимівка 13:11 13:13
Мелітополь-Пас. 13:36 13:58
Запоріжжя-1 15:33 15:51
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:40
Верхівцеве 19:18 19:21
П'ятихатки 20:08 20:10
Зелена 20:57 20:59
Олександрія 21:35 21:37
Знам'янка-Пас. 22:17 22:22
Фундукліївка 23:12 23:14
Ім.тараса Шевченка 23:48 00:03
Цвіткове 00:31 00:33
Корсунь 01:04 01:06
Миронівка 01:36 01:38
Біла Церква 02:30 02:32
Козятин-1 04:21 04:26
Вінниця 05:25 05:46
Жмеринка-Пас. 06:33 06:53
Хмельницький 08:25 08:31
Підволочиськ 09:37 09:39
Тернопіль-Пас. 10:26 10:33
Злочів 11:31 11:33
Красне 11:58 12:00
Підзамче 12:33 12:35
Львів 12:56