Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 14/07-22/08/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 11:32
Підзамче 11:43 11:45
Красне 12:18 12:20
Злочів 12:42 12:44
Тернопіль-Пас. 13:42 13:47
Підволочиськ 14:36 14:38
Хмельницький 15:39 15:44
Жмеринка-Пас. 17:10 17:30
Вінниця 18:14 18:19
Козятин-1 19:10 19:12
Біла Церква 20:56 20:58
Миронівка 21:55 21:57
Корсунь 22:28 22:30
Ім.тараса Шевченка 23:24 23:39
Фундукліївка 00:13 00:15
Знам'янка-Пас. 00:57 01:02
Олександрія 01:41 01:43
П'ятихатки 02:59 03:01
Верхівцеве 03:34 03:36
Кам'янське-Пас. 04:06 04:08
Дніпро-Головний 04:44 05:09
Синельникове-1 06:14 06:16
Запоріжжя-1 07:17 07:22
Мелітополь-Пас. 09:07 09:29
Якимівка 09:53 09:55
Сокологірне 10:14 10:16
Партизани 10:34 10:36
Новоолексіївка 10:50

Розклад у зворотньому напрямку