Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Маріуполь 104 9/06-29/06/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 17:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:55
Ім.тараса Шевченка 21:41 21:56
Знам'янка-Пас. 23:09 23:12
Дніпропетровськ-Головний 02:40 02:58
Запоріжжя-1 04:41 04:46
Комиш-Зоря 08:34 08:35
Зачатівська 09:30 09:40
Волноваха 10:32 10:52
Маріуполь 12:20

Розклад у зворотньому напрямку