Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 104 10/06-30/06/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 13:45
Волноваха 15:28 15:48
Зачатівська 16:45 17:02
Комиш-Зоря 18:04 18:06
Федорівка 20:20 20:42
Запоріжжя-1 21:52 21:57
Синельникове-1 22:51 22:53
Дніпропетровськ-Головний 23:39 23:57
Кам'янське-Пас. 00:28 00:30
Олександрія 02:43 02:45
Знам'янка-Пас. 03:24 03:27
Ім.тараса Шевченка 04:38 04:41
Київ-Пас. 07:17

Розклад у зворотньому напрямку