Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 293

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Хмельницький 293 29/06-31/08/2017 по непарних, при двох непарних 31,3,5 21:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 14:41
Новоолексіївка 14:55 14:57
Якимівка 15:52 15:54
Мелітополь-Пас. 16:18 16:43
Запоріжжя-1 18:35 18:38
Дніпропетровськ-Головний 20:22 20:42
Олександрія 23:49 23:51
Знам'янка-Пас. 00:31 00:35
Ім.тараса Шевченка 01:50 02:05
Миронівка 03:26 03:28
Київ-Пас. 04:46 05:15
Фастів-1 06:14 06:16
Козятин-1 07:23 07:24
Вінниця 08:44 09:05
Хмельницький 11:48

Розклад у зворотньому напрямку