Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 282

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Хмельницький 282 2/06-16/09/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 14:41
Новоолексіївка 14:55 14:57
Якимівка 15:52 15:54
Мелітополь-Пас. 16:18 16:43
Запоріжжя-1 18:35 18:38
Дніпропетровськ-Головний 20:22 20:42
Олександрія 23:49 23:51
Знам'янка-Пас. 00:31 00:35
Ім.тараса Шевченка 01:50 02:05
Миронівка 03:26 03:28
Київ-Пас. 04:46 05:01
Фастів-1 05:52 05:54
Козятин-1 06:58 07:00
Вінниця 07:56 08:00
Хмельницький 10:50

Розклад у зворотньому напрямку