Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 1/07-28/10/2017 щоденно, крім 26/10/2017 16:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 13:25
Веселинове 15:51 15:53
Вознесенськ 16:27 16:30
Южноукраїнська 17:02 17:04
Помічна 17:52 17:55
Новоукраїнка 18:15 18:17
Плетений Ташлик 18:36 18:38
Кропивницький 19:15 19:20
Чорнолісська 19:56 19:58
Знам'янка-Пас. 20:14 20:49
Олександрія 21:28 21:30
П'ятихатки 22:50 22:52
Вільногірськ 23:13 23:15
Верхньодніпровськ 23:41 23:43
Кам'янське-Пас. 00:01 00:03
Дніпро-Головний 00:36 00:56
Синельникове-2 01:40 01:42
Павлоград-1 02:12 02:14
Лозова-Пас. 03:11 03:13
Барвінкове 04:02 04:04
Слов'янськ 04:34 04:41
Краматорськ 04:58 05:00
Дружківка 05:11 05:13
Костянтинівка 05:28