Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 106

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпропетровськ Москва Кур. 106 безпересадковий вагон з 19/06/2017 щоденно 18:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпропетровськ-Головний 17:03
Синельникове-2 17:48 17:50
Павлоград-1 19:24 19:34
Лозова-Пас. 20:35 20:38
Харків-Пас. 22:45 23:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:12 04:24
Орел 06:09 06:21
Тула 1 Курская 08:28 08:32
Москва-Курська 11:30