Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Москва Кур. 74 21/06/2017 22:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 13:00
Дніпропетровськ-Головний 16:09 17:03
Синельникове-2 17:48 17:50
Синельникове-1 17:58 18:50
Павлоград-1 19:24 19:34
Лозова-Пас. 20:35 20:38
Харків-Пас. 22:45 23:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:12 04:24
Орел 06:09 06:21
Тула 1 Курская 08:28 08:32
Москва-Курська 11:30