Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 80

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Дніпропетровськ 80 ("ДНІПРО") 26,27,29,30/06, 3/07/2017 7:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:05
Ім.тараса Шевченка 01:41 01:43
Знам'янка-Пас. 02:52 02:57
Олександрія 03:40 03:42
П'ятихатки 04:58 05:00
Верхівцеве 05:35 05:37
Кам'янське-Пас. 06:08 06:10
Дніпропетровськ-Головний 06:47