Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпропетровськ Трускавець 41 26,27,29,30/06, 3/07/2017 20:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпропетровськ-Головний 14:30
Кам'янське-Пас. 15:04 15:06
Верхньодніпровськ 15:34 15:36
Вільногірськ 16:08 16:10
П'ятихатки 16:33 16:35
Олександрія 17:50 17:52
Знам'янка-Пас. 18:30 18:35
Фундукліївка 19:20 19:22
Кам'янка 19:39 19:41
Ім.тараса Шевченка 20:01 20:16
Городище 20:55 20:57
Корсунь 21:17 21:19
Миронівка 21:49 21:51
Біла Церква 22:41 22:43
Козятин-1 00:21 00:35
Вінниця 01:27 01:32
Жмеринка-Пас. 02:19 02:43
Хмельницький 04:09 04:20
Підволочиськ 05:27 05:29
Тернопіль-Пас. 06:16 06:26
Злочів 07:22 07:24
Красне 07:49 07:51
Львів 08:33 08:58
Дрогобич 10:29 10:52
Трускавець 11:11