Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 187

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Львів 187 4/06-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 16:30
Верхній Токмак-1 17:59 18:01
Великий Токмак 18:55 18:57
Федорівка 19:43 20:07
Запоріжжя-1 21:30 21:45
Дніпро-Головний 23:22 23:37
Кам'янське-Пас. 00:07 00:09
Ім.тараса Шевченка 04:08 04:22
Козятин-1 08:04 08:06
Вінниця 08:52 08:54
Хмельницький 10:36 10:51
Підволочиськ 11:46 11:48
Тернопіль-Пас. 12:34 12:51
Львів 14:34

Розклад у зворотньому напрямку